Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/vhosts/egobilisim.com/httpdocs/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 638
Müşteri Görüşleri
Telefon
WhatsApp
EGO Bilişim EGO Bilişim EGO Bilişim EGO Bilişim EGO Bilişim EGO Bilişim EGO Bilişim EGO Bilişim

Var olan web sitemiz için daha üst sıralara nasıl çıkabiliriz diye araştırmalar yapıyordum. Yakın arkadaşlarımdan birisi seo yaptırmamı önerdi ve araştırmalarımı seo üzerinde yoğunlaştırdım. Araştırmalarım sonucunda ego bilişim ile seo çalışması yaptık. Eskisine nazaran sitemiz daha üst sıralarda görünmeye başladı. Seonun öneminide bu vesile ile anlamış oldum teşekkürler...

Ali ÖZ

Ali ÖZ

GIDA

Pandemi dolayısıyla mağazamıza olan satışlarımız giderek azalmaya başlamıştı taki EGO BİLİŞİM ile tanışana kadar. Bizlere sektörümüzle alakalı artıları ve eksilerini anlatarak bizler e-ticaretteki yerimizi alarak müşterilerimize 7/24 alışveriş yapabilme imkanını sunduk. Hem bizler işletme olarak hem de müşterilerimiz gayet memnunuz. EGO BİLİŞİM ekibine çok teşekkür ederiz.

İsa KABAAĞAÇ

İsa KABAAĞAÇ

Otomotiv Aksesuar

Şahsım adına yapmış oldukları çalışmalar beni çok mutlu etti aklımda dahi yoktu ama başarılı bir sonuç elde ettik kendilerine çok teşekkür ederim.

Yaşar DEMİR

Yaşar DEMİR

Chef & Mutfak Kordinatörü

Yaklaşık 3 aydır birlikte çalışıyoruz web sitemizin kurulumundan satışa kadar olan ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

CANAN ÖZGÜL

CANAN ÖZGÜL

GİYİM

Kendileri ile website ve kurumsal SEO çalışması yaptık ve memnun kaldık meyvesini yiyoruzz.

Mehmet Pınarbaşı

Mehmet Pınarbaşı

Avukat

Turizm sektörü bünyesinde olduğum 2 firmanın web sitesini ve kurulumunu gerçekleştirdim. Gerçekten bire bir hızlı ve profesyonel bir ekip ve firma. Her an her koşulda yardımcı oluyorlar. Teşekkürler..

Ali VAROL

Ali VAROL

Turizm

Çözüm odaklı danışmanlık hizmetinin yanısıra kaliteli kişiliğe sahip olmalarıyla bizlere en güzel hizmeti sunduğu için Ego Bilişim ve çözüm ortağı İdeaSoft Yazılıma teşekkür ederim.

Ömer Bekereci

Ömer Bekereci

Yüksel Oto Elektrik

7 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

GÖRÜŞLERİNİZE DEĞER VERİYORUZ

ÜCRETSİZ BİLGİ FORMU