Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/vhosts/egobilisim.com/httpdocs/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 638
Hakkımızda
Telefon
WhatsApp

EGO Bilişim

Hakkımızda

EGO BİLİŞİM

2017 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine üst düzey çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan egobilisim.com, geçen 4 yıllık süreçte Türkiye ve Kahramanmaraş’ta, en büyük yazılım, e ticaret ve 360 dijital ajans firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

67 kişilik ofis ve freelancer ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi dijital yatırımlarını yöneten egobilisim.com, 2020 yılında Kahramanmaraş'ta ilk kez 360 Dijital Ajans ve E Ticaret Danışmanlığı hizmeti için ön talep sürecini başlatmış ve bu süreçte yüzlerin üzerinde firmadan talep toplayarak Kahramanmaraş'ta en yoğun talep toplayan şirketlerden birisi olmuştur.

 

Egobilisim.com aynı zamanda Türkiye’de Lider E Ticaret Firması İdeaSoft Yazılım A.Ş. Kahramanmaraş Bölge Bayisidir. E Ticaret Danışman firmalar ve Dijital Ajanslar arasında en fazla işlem hacmine sahip firmadır. Egobilisim.com tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ve Ar-Ge ekibi ile geliştirdiği çözüm odaklı ürünler sayesinde birçok hizmete sahiptir. Bu hizmetler neticesinde kullanıcılarına standartların üzerinde çözüm ve firmalara kolaylık sağlamaktadır. Ürün / hizmet üzerine müşteri odaklı yaklaşımlar sergileyip projelerini tamamlayarak bu sayede minimum maliyet / maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Hakkımızda

ÜCRETSİZ BİLGİ FORMU