Telefon
WhatsApp

EGO Bilişim

Hakkımızda

EGO BİLİŞİM

2017 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine üst düzey çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan egobilisim.com, geçen 4 yıllık süreçte Türkiye ve Kahramanmaraş’ta, en büyük yazılım, e ticaret ve 360 dijital ajans firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

67 kişilik ofis ve freelancer ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi dijital yatırımlarını yöneten egobilisim.com, 2020 yılında Kahramanmaraş'ta ilk kez 360 Dijital Ajans ve E Ticaret Danışmanlığı hizmeti için ön talep sürecini başlatmış ve bu süreçte yüzlerin üzerinde firmadan talep toplayarak Kahramanmaraş'ta en yoğun talep toplayan şirketlerden birisi olmuştur.

 

Egobilisim.com aynı zamanda Türkiye’de Lider E Ticaret Firması İdeaSoft Yazılım A.Ş. Kahramanmaraş Bölge Bayisidir. E Ticaret Danışman firmalar ve Dijital Ajanslar arasında en fazla işlem hacmine sahip firmadır. Egobilisim.com tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ve Ar-Ge ekibi ile geliştirdiği çözüm odaklı ürünler sayesinde birçok hizmete sahiptir. Bu hizmetler neticesinde kullanıcılarına standartların üzerinde çözüm ve firmalara kolaylık sağlamaktadır. Ürün / hizmet üzerine müşteri odaklı yaklaşımlar sergileyip projelerini tamamlayarak bu sayede minimum maliyet / maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Hakkımızda

ÜCRETSİZ BİLGİ FORMU