Telefon
WhatsApp
Firmaların Hayallerini Gerçek Yapan Web Tasarım Firması
Firmaların Hayallerini Gerçek Yapan Web Tasarım Firması

Firmaların Hayallerini Gerçek Yapan Web Tasarım Firması

Ego bilişim firmaların web tasarım alanındaki hayallerini gerçek yapıyor. Onların isimlerini ve hizmetlerini duyurabilmeleri için Kahramanmaraş web tasarım hizmeti veriyor. Bu hizmeti firmaların gerçek ihtiyaçlarının ortaya çıkardıktan sonra gerçekleştiriyor. Web sitesi tasarımına başlamadan önce ise firmaların onayını alıyor. Firma web tasarım hizmetlerini sadece ürün satışı yapan firmalar için değil dernek, okul, köy ve siteye ihtiyaç duyan her mecra için yapıyor.

E-Ticaret Yapmak İsteyenlere Yardımcı Firma

Firma e-ticaret yapmak isteyenler için e-ticaret siteleri hazırlıyor. Bu siteler sayesinde kişiler ürün satışı yaparak para kazanabiliyorlar. Ayrıca yaptıkları satışlarla yükselme imkanı bulabiliyorlar. Kahramanmaraş e-ticaret hizmeti kapsamında firma sitenin hazırlanması dışında kullanım konusunda kişilere bilgiler veriyor. Bu bilgiler sayesinde kişiler e-ticaret sitelerinin yönetimini, ürün takibini ve ödeme gibi işlemleri doğru bir şekilde yapabiliyorlar.

Temassız Menü Kullanımı İçin Kaliteli Hizmet

Bilişim firmasının sunduğu hizmetler arasında qr menü hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet sayesinde işletme sahipleri temassız menü kullanımına geçebiliyorlar. Böylelikle müşterilerinin siparişlerini hijyenik bir şekilde vermelerini sağlıyorlar. Kahramanmaraş qr menü hizmeti sayesinde işletme sahipleri karekod menülerini kendileri oluşturarak müşterilerine sunabiliyorlar. Böylece müşterileri karekodu okutarak menüyü inceleyip sipariş verebiliyorlar.

 

 

ÜCRETSİZ BİLGİ FORMU